E-Ticaret Sipariş Gönderim Hizmeti

Ürünlerinizi başarıyla geliştirmek ve satmak için çok çaba sarf ettiniz. Şimdi, büyümenizi yeni seviyelere taşıyalım. PrepLarge olarak, kapsamlı hizmetlerimizle size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Omnichannel doğrudan tüketiciye (DTC) satıştan, perakende dağıtımınızı güçlendirmek için güçlü bir B2B araç setine, envanteriniz üzerinde tam kontrol sağlamaya kadar birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. İşlemlerinizi basitleştirerek, doğru şekilde daha karlı bir iş kurmanıza odaklanmanızı sağlıyoruz. Bize güvenin ve iş süreçlerinizi kolaylaştırarak işinizin gerçek potansiyelini ortaya çıkarın.

Sipariş Toplama, Paketleme ve Gönderme İşlemleri

Siparişleri sorunsuz bir şekilde toplamak, paketlemek ve göndermek için depolarımızdaki son teknoloji tesislerimizi ve sektörün önde gelen sipariş işleme yazılımımızı kullanıyoruz. Bu sayede en yüksek kalite kontrol standartlarını korurken, hızlı ve verimli bir şekilde sipariş işleme hizmeti sunabilir ve işletmeniz için maliyet tasarrufu sağlayabiliriz.

Sipariş Yönetimi

Siparişleri almadan sipariş doğrulamaya kadar, sürecin tamamında doğruluk ve verimlilik sağlayan otomatik sistemler kullanıyoruz.

Gelişmiş Entegrasyon

E-ticaret platformunuzla sorunsuz bir şekilde entegre ediyoruz, veri akışını ve sipariş işleme sürecini düzenli bir şekilde sağlıyoruz.

Stok Yönetimi

Teknoloji odaklı yaklaşımımız, optimum envanter seviyelerini sağlayarak depolama maliyetlerini en aza indirir ve işlem verimliliğini maksimize eder.

Pazaryeri Entegrasyonu

PrepLarge, B2C ve B2B satışlar için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar.

Ürünlerinizi hem perakendecilere hem de toptancılara satmanıza yardımcı olabiliriz.

Gelişmiş Panelimiz sayesinde, tüm pazaryerlerinizi ve e-ticaret mağazalarınızı tek bir panelden kolayca yönetmenize olanak tanır. Gönderim tercihlerinizi ayarladıktan sonra, siparişlerinizin alınması, hazırlanması ve gönderilmesi için geriye hiçbir şey kalmaz. Sipariş gönderildikten sonra, takip numarası otomatik olarak müşterinizle paylaşılır.