Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası havayolu taşımacılığı hizmetleri, ürünlerin veya kargonun hava yoluyla uluslararası sınırların ötesine taşınması anlamına gelir. Bu, hava yolu şirketlerinin veya hava kargo taşıyıcılarının kullanımıyla bir ülkeden başka bir ülkeye ürünlerin taşınmasını içerir. Uluslararası havayolu kargo, hızlı, verimli ve güvenilir olmasıyla tanınır ve zamanı önemli olan gönderiler ve uluslararası ticaret için tercih edilen bir seçenektir.

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı ile Dünyanın Her Yerine Ulaşın

Kutu veya paletlerinizi, dünyanın her yerine hızlı veya ekonomik bir şekilde teslim etmek için hava kargo express ve ekonomi hizmetlerimizi kullanıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz lojistik partnerlerimiz aracılığıyla çeşitli seçenekler sunabiliyoruz. Oversize ürünler, küçük ürünler, paletli gönderiler vb. gibi istediğiniz her ürünü dünyanın her yerine taşıyoruz.

Hızlı Teslimat

Hava taşımacılığı, diğer taşıma yöntemlerine kıyasla daha hızlı teslimat süreleri sunarak müşterilerinizin ürünlerini hızlıca almalarını sağlarız.

Küresel Bağlantılar

Bizim geniş bir ağa sahip olmamız, dünyanın herhangi bir noktasına hava taşımacılığı yapmamıza olanak sağlıyor, Siz de dünyaya açılıyorsunuz.

Takip ve Güvenlik

Ürünlerinizin güvenliğini sağlamak için gerçek zamanlı olarak gönderilerinizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, güvenli ambalajlama ve taşıma prosedürleri uygulayarak da ürünlerinizi koruyoruz.

PrepLarge Lojistik Operasyonu

Lojistik Operasyon Yönetimi

PrepLarge olarak, kargo şirketleri ve havayolları ile anlaşmalar yaparak ürünlerinizi doğrudan nihai alıcıya veya pazaryerine ulaştırıyoruz. Ayrıca, daha ekonomik ancak daha uzun süreli teslimat seçenekleri sunmaktayız.

Türkiye'de ETGB ile 192 ülkeye numune veya gümrük beyanıyla teslimat yapmak için gümrük işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Bireysel satıcılardan KOBİ'lere ve büyük ölçekli üretim şirketlerine kadar her ihracatçıyı teşvik ediyor ve ürünlerin son kullanıcıya ulaştığı noktaya kadar tüm lojistik operasyonları üstleniyoruz.